BL: A Flensburg megállította a Szegedet

fotó: Sólya Eliza /hetmeteres.com

A PSG elleni győzelmet követően Flensburgban kikapott a Szeged a Bajnokok Ligájában. A Tisza-partiak 5 ponttal előzik meg a németeket a csoportban.

Maqueda góljával a Szeged szerzett vezetést a találkozón. A 7. percben már kétgólos volt a Tisza-partiak előnye (3-5). A félidő derekán Golla találatát követően egyenlített a Flensburg (9-9, 15. perc). Ezt követően is fej-fej mellett haladtak a csapatok, a félidőben 14-14-et mutatott az eredményjelző.

Közel három percet kellett várni az első találatra a második félidőben, Jöndal 7. gólja törte meg a csendet (15-14, 32. perc). A folytatásban sem tudtak nagyobb előnyt kialakítani a csapatok, a 42. percben 18-18 volt az állás. A 49. percben először vezetett két góllal a házigazda (23-21). Az 56. percben 25-23-as eredmény állt az eredményjelző, Pastor mester időt kért. Ez a különbség meg is maradt a mérkőzés végére (27-25).

SG Flensburg-Handewitt – MOL-PICK Szeged 27-25 (14-14)