BL: a Nantes oktatta a Veszprémet kiverő Skjernt – VIDEÓ

A HBC Nantes már tíz góllal is vezetett a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén a nyolcaddöntőben a Veszprémet búcsúztató Skjern ellen, végül 33-27-re nyert.

A vendég dánok kezdték jobban a találkozót, de tíz perc után a házigazda elkezdte kiépíteni előnyét. Egy 5-0-s rohammal a 17. minutumban már 10-5 állt az eredményjelzőn, ez az előny még eggyel nőtt a szünetig.

Ahogyan azt a fenti videó is mutatja, a hazaiaknál a szezon végén visszavonuló Dominik Klein igazán elemében volt. A második félidőben elsöpörte a Nantes a Skjernt, a 46. percben Nicolas Tournat találatát követően már 28-18-ra vezettek a franciák.

Az összecsapás utolsó negyedóráját 9-5-re megnyerték a vendégek, kozmetikázva az eredményt, azonban így is kisebb fajta csodára lenne szükségük, hogy ott legyenek a kölni Final Fouron május 26-27-én.

HBC Nantes – Skjern Handbold 33-27 (18-12)