BL: a PSG tovább robogott Nantes-ban

A PSG-t eddig csak a MOL-PICK Szeged tudta két vállra fektetni a BL-ben (Archív fotó: Sólya Eliza - hetmeteres.com)

Még csak vezetni sem tudott hazai környezetben a HBC Nantes a Paris Saint-Germain ellen a férfi kézilabda Bajnokok Ligája 11. fordulójának francia rangadóján a B csoportban. A fővárosiak 18-15-ös félidő után 35-31-re győztek.

Uwe Gensheimer duplájával indult a mérkőzés, majd 3-3 után folyamatosan nőtt a párizsi előny. A 18. percben már 6-12 állt az eredményjelzőn, Kiril Lazarov vezérletével viszont mínusz háromra zárkóztak fel a nantes-iak a szünetre.

A második játékrész elején tovább tapadtak a hazaiak a vendégekre, 21-22 után Sander Sagosen, Mikkel Hansen és Luc Abalo remeklésének köszönhetően a PSG magabiztos, 35-31-es győzelmet aratott.

HBC Nantes – PSG Handball 31-35 (15-18)