BL: A Szeged döntetlent játszott a Zagrebbel hazai pályán

fotó: Sólya Elza/hetmeteres.com

Fordulatos találkozón, döntetlent játszott a Szeged a horvát Zagrebbel a Bajnokok Ligája csoportkörének utolsó fordulójában. A nyolc közé jutásért a lengyel Wisla Plock lesz majd a Tisza-partiak ellenfele.

Joan Canellas és Jonas Källman is pihenőt kapott a Szeged számára tét nélküli zárómeccsen. A magyar bajnok így is 10-7-re vezetett a 16. percben. A félidőre azonban 14-14-es döntetlennel mehettek a csapatok.

A folytatásban átvette a vezetést Zagreb, amely kettővel ment a 40. percben (16-18). Bombac révén a 46. percben vette vissza a vezetést a magyar csapat (20-19). A hátralévő percek is kemény küzdelmet hoztak. A Szeged 26-24-re is vezetett, de Mandic révén az utolsó percben mentet pontot a horvát bajnok.

MOL-PICK Szeged – RK PPD Zagreb 26-26 (14-14)