BL: A Veszprém kemény csatában győzte le a Kielcét

fotó: a Veszprém Facebook-oldala

Jól kezdte a Bajnokok Ligája 2018/19-es szezonját a Veszprém. A magyar ezüstérmes kétgólos győzelmet aratott a Kielce ellen.

Az első félidőben fej-fej mellett haladtak a csapatok. A Veszprém a 20. percben háromgólos előnybe került (11-8). A szünetre azonban csak egygólos fórral mehetett a házigazda. A második felvonásban sem sikerült leráznia a lengyeleket a Veszprémnek. Az 52. percben a Kielce felzárkózott 25-24-re, majd Nagy László góljával újra kettő lett a különbség. A végén Lékai állította be a 29-27-es végeredményt.

Telekom Veszprém – PGE Vive Kielce 29-27 (14-13)