BL: Bravúros Veszprém-siker a Kiel ellen

Az utolsó percekben sem remegett meg a veszprémi kéz, melynek eredményeképp 2 góllal sikerült legyőznie a THW Kielt.

Fej-fel mellett kezdtek a csapatok, hol az egyik, hol a másik csapat jutott minimális előnyhöz. Dissinger találatával a 13. percben ellépett ugyan kettővel a Kiel (5-7), ám a 20. percre Marguc révén újra egálra állt az eredmény (9-9). A gólgazdag első játékrészben a Veszprém eredményesebben játszott, Ilic nagyszerű átlövéséből alakult ki a félidei eredmény.
Kisebb rohanásba kezdtek a csapatok a második félidőben, Alilovic remek védései révén sikerült tartani a hazai előnyt (37. perc, 19-17). A hazaiak pontos lövésekkel bosszulták a kieli hibákat, nagy harc folyt a falban, de nagyszerűen dolgozták ki helyzeteiket Sabaté fiai. 8 perccel a vége előtt eladta kétgólos előnyét a veszprémi együttes (24-24), hosszú idő után jöttek vissza egálra a vendégek. Hiába a hazai időkérés, a Kiel Vujin révén meglőtte zsinórban harmadik gólját is, így rövid időn belül át is vették a vezetést (24-25). A feszült utolsó percekben sem adták meg magukat a veszprémiek, nem remegett meg a kezük. Az izgalmas végjátékban végül a magyar csapat kerekedett felül,  ezúttal a Zebrákat gyűrték le.

MVM Veszprém ? THW Kiel 29-27 (17-15)