BL: Eldöntötte a Kielce, nagyon megverték a Löwen fiataljait

Fotó: a Kielce Facebook-oldala

A Kielce a várakozásoknak megfelelően kiütötte a Löwen fiataljait a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első felvonásán. A Löwen a klub német harmadosztályú csapatának játékosaival érkezett Lengyelországba.

A Kielce góljaival indult a mérkőzés (2-0), a Löwen fiataljai a 3. percben szerezték meg első találatukat (2-1). A 10. percben négygólosra nőtt a lengyelek előnye (7-3). A különbség percről-percre nőtt, a németek 6 gólról nem tudtak továbblépni (14-6, 20. perc). Az első félidő után 21-8-at mutatott az eredményjelző.

Sok izgalmat a második félidő sem tartogatott, a Kielce végül huszonnégygólos győzelmet aratott. A németországi visszavágó csak formalitás lesz.

PGE Vive Kielce – Rhein-Neckar Löwen 41-17 (21-8)