BL: Értékes döntetlent játszott a Veszprém Flensburgban

Fotó: handballveszprem.hu

A Flensburg a mérkőzés végén egyenlített a Veszprém ellen. A bakonyiak azonban így is örülhetnek, hiszen a Celje elleni győzelem esetén biztosan ők végeznek a második helyen a csoportban.

Gajic szerezte a találkozó első gólját (0-1), erre Glandorf válaszolt (1-1). A mérkőzés 6. percében 4-4-et mutatott az eredményjelző. A Flensburg ezt követően kihasználva a veszprémi hibákat háromgólos előnyre tett szert (8-5, 12. perc). A Veszprém Lékai találata után a 19. percben érte utol a németeket (11-11). A folytatásban felváltva lőtték a gólokat a csapatok (14-14, 27. perc). Az első félidő 16-16-os eredménnyel zárult.

Rasmus Lauge gólja nyitotta a második felvonást (17-16). Andreas Nilsson révén a 38. percben egyenlített a Veszprém (18-18). Marguc sorozatban kétszer is betalált, előnybe került a Veszprém (23-24. 41. perc). A félidő derekához érve fordított a házigazda, Ljubomir Vranjes időt is kért (26-24, 45. perc). Az utolsó 10 percre fordulva a Flensburgnál volt a fór (28-27, 50. perc). Az 53. percben már a bakonyiak vezettek, Nilsson talált be (28-29). A Veszprém a kétgólos vezetésért is támadott az utolsó percben, de Glandorf végül egyenlített.

SG Flensburg-Handewitt – Telekom Veszprém 31-31 (16-16)