BL: Majdnem elbukta a győzelmet a Szeged Ukrajnában

(Fotó: Sólya Eliza - hetmeteres.com)

A Zagreb és a Nantes után az ukrán Motor is legyőzte a Szeged a Bajnokok Ligájában, így továbbra is 100%-os mérleggel rendelkezik.

Az első percekben tudta tartani az ukrán bajnok a lépést a Szegeddel, a 8. percben már három góllal vezetett a magyar bajnok (3-6). A szünetre megnyugtató, 19-13-as vezetéssel mehettek Bodóék. A játék képe a második felvonásban sem változott, 22-15-re is vezetett a Szeged. A hajrában azonban egy gólra jött fel a Motor (31-32), amely az egyenlítésért is támadhatott fél perccel a vége, de Sego bravúrral védett. Fontos két pontot szerzett a Szeged.

Motor Zaporzhye – MOL-PICK Szeged 31-32 (13-19)