BL: Maqueda juttatta előnyhöz a Vardart Kielben – VIDEÓ

A címvédő Vardar Skopje egygólos győzelmet aratott a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén idegenben a THW Kiel ellen.

Az első félidőt a vendégek uralták, rendszerint a macedónok vezettek két három góllal. A második játékrészre felerősödött a Kiel, leginkább a szélsők jelentettek veszélyt a vendégek kapujára.

A 46. percben már háromgólos előnyben (23-20) kézilabdázhattak a németek, de az 59. minutumban Dibirov először egyenlített, majd Maqueda bevágta a győztes gólt a Vardar számára. Ez a két találat ide kattintva megtekinthető!

THW Kiel – RK Vardar Skopje 28-29 (12-14)