BL: A PSG simán legyőzte idegenben a Kielcét

A Kielcének esélyese sem volt hazai pályán a PSG ellen a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.

Bombac és Rémili gólváltásával kezdődött a találkozó (1-1). A 10. perchez érve háromgólos előnybe kerültek a franciák (4-7). A folytatásban is a PSG akarata érvényesült, Karabaticék a félidő derekán 11-6-ra vezettek. Talant Dujshebaev, a Kielce vezetőedzője 14-6-os vendég vezetésnél kérte ki első idejét (17. perc). Gensheimer találatát követően a 21. percben tízgólosra nőtt a PSG előnye (7-17). A félidőt végül 22-10-re nyerte meg a francia sztárcsapat.

Sok izgalom nem maradt a második játékrészre. A Kielce a 45. percben hatgólos hátrányban volt (21-27). A PSG végül 34-28-ra győzött, fél lábban a kölni final fourban érezheti magát a francia csapat.

PGE Vive Kielce – PSG Handball 28-34 (10-22)