BL: sima szegedi győzelem

Fotó: Sólya Eliza/ hetmeteres.com

A Szeged végig kontrollálva a mérkőzést, magabiztosan verte idegenben a Plock csapatát.

Változatos első félidőt láthattak a nézők. A magyar csapat hamar megugrott 4 góllal (0-4), de aztán visszajöttek a meccsbe a vendéglátók, s 9-9-nél utolérték a Szegedet. A Plock mindet megpróbált, 7 mezőnyjátékossal támadott, ám innentől kezdve több kiállítást is összeszedett, a Szeged pedig ismét ellépett, s szünetben 3 gólos előnye volt (12-15).

A második félidő elejét leginkább óriási kapkodás jellemezte, de a Szeged tartotta néhány gólos előnyét. Egy lengyel időkérést követően viszont meglépett a magyar csapat, s a mérkőzés hajrájára nem maradt kérdés. A lengyelek 3 kapust is csatába küldtek, mindhiába.

Orlen Wisla Plock – MOL-PICK Szeged 27-33 (12-15)