BL: simán győzött a Vardar

A B csoportban az első helyet elfoglaló Vardar Skopje a hatodik Celje csapatát fogadta a Bajnokok Ligája szombati játéknapján.

A hazai csapat a mérkőzés első percétől kezdve uralta a játékot, és folyamatosan építette ki előnyét. Az első félidő 23. percére 6 gólos előnyt sikerült szerezni a Vardar csapatának, amit a félidő végére meg is tudott tartani (20-15). A második játékrészben a macedónok tovább folytatták a menetelést, és a félidő közepén már 7 gól volt az előnyük. A Celje számára, ekkor már csak a szépítés lehetett a cél. A mérkőzés végén a Vardar Skopje örülhetett a 35-30-as győzelmének.

Vardar Skopje – Celje 35-30 (20-15)