BL: a Szeged közel volt a pontszerzéshez a Vardar otthonában

José Manuel Sierra (Fotó: Sólya Eliza - hetmeteres.com)

A Szeged a végjátékig harcban volt a pontszerzésért Szkopjéban, de végül négygólos sikert aratott a címvédő.

A Vardar góljaival indult a mérkőzés (2-0), de az 5. percben már a Szeged vezetett (2-3). Az első félidőben végig fej-fej mellett haladtak a csapatok, az utolsó percekben nőtt kétgólosra a BL-címvédő előnye.

Szünet után ismét a macedónok szereztek gólt (17-14), kialakítva az eddigi legnagyobb különbséget. Vezetett már öt góllal is a Vardar, de Srsen találatát követően a 47. percben egy gólra zárkózott a Szeged (25-24). Az 55. percben az egyenlítésért is támadhattak Bánhidiék, de nem sikerült bevenni Milic kapuját. Az utolsó percekben több gólt is szerzett üres kapura a Vardar, amely négygólos győzelmet aratott.

RK Vardar Skopje – MOL-Pick Szeged 34-30 (16-14)