BL: A Szeged nagy csatában győzte le a Zagrebet

fotó: Sólya Eliza/hetmeteres.com

A Szeged nagy küzdelemben, a végjátékban kerekedett a horvát Zagreb felé a Bajnokok Ligája 13. fordulójában.

Rosszul kezdte a mérkőzést a Szeged, a Zagreb négygólos előnnyel mehetett az öltözőbe. A második félidőben is futott az eredmény után a Szeged, az 49. percben Sostaric hétméteres után először vezettek a Tisza-partiak (23-22). Az utolsó 10 perc is kiélezett csatát hozott, Sierra második góljával az 58. percben 29-27-re vezetett a Szeged. Ezt követően pedig már nem engedte ki a győzelmet a kezéből a Pastor-csapat.

MOL-Pick Szeged – RK PPD Zagreb 30-28 (11-15)