Bundesliga: magabiztosan nyert a Löwen

A Rhein-Neckar Löwen egy percig sem hagyott kétséget, hogy melyik a jobb csapat a mai napon, s meglepően simán verte a kiválóan rajtoló Hannover együttesét.

Az első félidőben villámrajtot vettek a hazaiak, s egészen a kilencedik percig várni kellett az első gólra a vendégek részéről (6-1). Ez sem törte meg Andy Schmidék lendületét, akik többek között a remek napot kifogó Mensah Larsennek köszönhetően már tízzel is vezettek (17-7). Végül nyolc gól maradt a mannheimiek előnye.

A második játékrészben többször is 7 gólra csökkent a vendéglátók előnye, de a félidő második része ismét a Löwené volt, így végül kiütés lett a vége.

Rhein-Neckar Löwen – TSV Hannover-Burgdorf 35-23 (17-9)