EHF-kupa: kettős vereséggel búcsúzott a Balatonfüred

Fotó: a Balatonfüred Facebook oldala

Szinte behozhatatlan hátrányba kerültek a fürediek az idegenbeli mérkőzésen, a hét gól soknak bizonyult. Már az elejétől szorosan alakult a mérkőzés, nem tudtak elhúzni a hazaiak, a szünet előtti pillanatok a spanyolok számára alakultak jobban, egygólos előnyben voltak. A fordulás után is hasonlóan alakult a játék képe, majd egyre inkább átvette az irányítást a Granollers, szűk nyolc perccel hárommal vezettek (19-23). A füredi csapat hazai pályán sem jött össze a győzelem, kettős vereséggel búcsúznak, nem sikerült a csoportkörbe kerülniük.

Balatonfüredi KSE – Fraikin BM Granollers 25-27 (12-13)