Eseménynaptár

Program (február 11. – február 17.) 

Hétfő (február 11.)

Kedd (február 12.)

NB I
18.00: Grundfos Tatabánya KC – DVTK-Eger
18.00: Telekom Veszprém – CYEB Budakalász

Magyar Kupa, negyeddöntő
17.00: MOL-PICK Szeged – Mezőkövesdi KC

ASOBAL
18.00: Barca Lassa – Recoletas At. Valladolid

Szerda (február 13.)

Bajnokok Ligája
19.00: SG Flensburg-Handewitt – RK Celje PL (Tv: Sport 1)

Lidl Starligue
20.00: Istres – Montpellier HB
20.00: USAM Nimes – Saint-Raphael VHB
20.30: US Ivry – Cesson Rennes
20.30: Pontault – PAUC Handball
20.30: Tremblay en France HB – Fenix Toulouse HB
20.45: PSG Handball – US Dunkerque HB

Női Magyar Kupa, negyeddöntők
17.30: Győri Audi ETO KC – Eu-Fire Mosonmagyaróvár
18.00: GVM Europe-Vác – FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: M4 Sport)

Csütörtök (február 14.)

EHF-kupa, csoportkör
18.00: Balatonfüredi KSE – Füchse Berlin (Tv: Sport 1)

Bundesliga
19.00: Frisch Auf Göppingen – SC DHfK Leipzig
19.00: Die Eulen Ludwigshafen – TSV Hannover-Burgdorf
19.00: TSV GWD Minden – Rhein-Neckar Löwen
19.00: TVB 1898 Stuttgart – TBV Lemgo Lippe

Lidl Starligue
20.45: Chambéry Savoie HB – HBC Nantes

Péntek (február 15.)

Magyar Kupa, negyeddöntő
18.30: Dabasi KC VSE – Ferencvárosi TC

Szombat (február 16.)

Bajnokok Ligája
17.30: HC Meshkov Brest – Rhein-Neckar Löwen
17.30: HC Vardar Skopje – Telekom Veszprém (Tv: Sport 1)
18.00: PGE Vive Kielce – Montpellier HB

Női NB I
18.00: Siófok KTC – DKKA
18.00: EUbility Group-Békéscsaba – DVSC Schaeffler
18.00: FTC-Rail Cargo Hungaria – Eu-Fire Mosonmagyaróvár
18.00: Eszterházy SC – MTK Budapest
18.00: GVM Europe-Vác – Érd

EHF-kupa, csoportkör
20.00: Saint-Raphael VHB – BM Logrono La Rioja (Tv: Sport 1)

Vasárnap (február 17.)

Bajnokok Ligája
16.50: Skjern Handbold – HBC Nantes
17.00: MOL-PICK Szeged – HC Motor Zaprozhye (Tv: Sport 1)
19.00: PSG Handball – RK PPD Zagreb
19.30: Barca Lassa – IFK Kristianstad

Női NB I
18.00: Győri Audi ETO KC – Moyra-Budaörs Handball
18.00: Kisvárda Master Good SE – Alba FKC

EHF-kupa, csoportkör
12.00: Liberbank Cuenca – Team TVIS Holstebro (Tv: Sport 1)
19.00: HC Eurofarm Rabotnik – Grundfos Tatabánya KC (Tv: Sport 1)

Bundesliga
13.30: THW Kiel – SC Magdeburg (Tv: Sport 1)
16.00: Bergischer HC – HSG Wetzlar
16.00: SG Flensburg-Handewitt – HC Erlangen
16.00: Füchse Berlin – VfL Gummersbach
16.00 MT Melsungen – SG BBM Bietigheim