Eseménynaptár

Program (október 15. – október 21.) 

Hétfő (október 15.)

Kedd (október 16.)

Super Globe
12.00: Barca Lassa – Al-Najma
14.00: Montpellier HB – Hammamet
16.00: Taubaté – Füchse Berlin
18.00: Al Sadd – Sydney University

Szerda (október 17.)

NB I
20.00: Grundfos Tatabánya KC – Telekom Veszprém (Tv: M4 Sport)

Női NB I
18.00: EUbility Group-Békéscsaba – Érd

Lidl Starligue:
20.00: PAUC Handball – Pontault
20.00: Istres – HBC Nantes
20.15: Cesson Rennes – US Ivry
20.30: Tremblay en France – USAM Nimes
20.30: Fenix Toulouse HB –  US Dunkerque HB

Csütörtök (október 18.)

Lidl Starligue:
20.45: Chambéry Savoie – Saint-Raphael VHB

Bundesliga:
19.00: SG BBM Bietigheim – TSV GWD Minden
19.00: TVB 1898 Stuttgart – TSV Hannover-Burgdorf

Péntek (október 19.)

Női Bajnokok Ligája
18.45: Larvik HK – Odense HC (Tv: Sport 2)

NB I
18.00: HE-DO B. Braun Gyöngyös – DVTK-Eger
18.00: Ceglédi KKSE – CYEB Budakalász

Női NB I
17.00: Moyra-Budaörs Handball – MTK Budapest
18.00: DVSC Schaeffler – Eszterházy SC

Szombat (október 20.)

Női Bajnokok Ligája
13.45: Kobenhavn Handball – Rostov-Don (Tv: Sport 1)
18.00: HC Podravka Vegeta – RK Krim Mercator
18.15: Vipers Kristiansand – CSM Bucuresti

NB I
18.00: Vecsési SE – Ferencvárosi TC
18.00: Mezőkövesdi KC – Grundfos Tatabánya KC
18.00: Dabasi KC VSE – Balatonfüredi KSE
18.00: Sport36-Komló – Csurgói KK

Női NB I
17.00: Alba FKC – Eu-Fire Mosonmagyaróvár

Bundesliga
20.30: TBV Lemgo Lippe – Die Eulen Ludwigshafen
20.30: HSG Wetzlar – Frisch Auf Göppingen

Női EHF-kupa, selejtező
16.00: DKKA – Spono Eagles (Tv: Sport 1)
18.00: Siófok KTC – GVM Europe-Vác (Tv: Sport 1)

Vasárnap (október 21.)

Női Bajnokok Ligája
14.00: Thüringer HC – Győri Audi ETO KC (Sport 1)
15.00: IK Sävehof – Brest Bretagne Handball
17.00: SG BBM Bietigheim – FTC-Rail Cargo Hungaria (Sport 1)
17.00: Metz Handball – Buducnost

NB I
17.45: Telekom Veszprém – MOL-PICK Szeged (Tv: M4 Sport)

Bundesliga
13.30: Rhein-Neckar Löwen – Füchse Berlin
16.00: THW Kiel – VfL Gummersbach
16.00: SC DHfK Leipzig – SG Flensburg-Handewitt
16.00: SC Magdeburg – HC Erlangen
16.00: MT Melsungen – Bergscher HC

ASOBAL
18.00: Barca Lassa – DS Blendio Sinfín