Eseménynaptár

Program (február 19. – február 25.) 

Hétfő (február 19.)

Kedd (február 20.)

K&H liga:
18.00: Ferencváros – Telekom Veszprém
18.00: Eger SBS Eszterházy – MOL-Pick Szeged

Szerda (február 21.)

Lidl Starligue:
20.00: Montpellier HB – US Ivry
20.00: USM Saran GB – HBC Nantes
20.15: Cesson Rennes MHB – PAUC Handball
20.30: Fenix Tolouse HB – Massy Essone HB
20.30: Tremblay en France HB – Chambéry Savoie HB
20.50: US Dunkerque HB – PSG Handball

ASOBAL:
20.00: Helvetia Anaitasuna – Fertiberia Puerto Sagunto
20.30: FC Barcelona Lassa – Abanca Ademar León
20.30: Fraikin BM Granollers – Condes de Albarei Teucro

Csütörtök (február 22.)

Bundesliga:
19.00: HC Erlangen –TSV GWD Minden
19.00: Füchse Berlin – SC DHfk Leipzig
19.00: TSV Hannover-Burgdorf – THW Kiel
19.00: TV 05/07 Hüttenberg – SG Flensburg-Handewitt
19.00: SC Magdeburg – Frisch Auf Göppingen

Lidl Starligue:
20.45: USAM Nimes – Saint-Raphael VHB

Péntek (február 23.)

K&H liga:
18.00: Ceglédi KKSE – Orosházi FKSE-Linamar

Női K&H liga:
18.00: Kisvárda Master Good SE – Hufbau-Akker Kecskemét

Szombat (február 24.)

Bajnokok Ligája:
16.00: IFK Kristianstad – FC Barcelona Lassa
17.30: THW Kiel – PGE Vive Kielce tévé: Sport1, felvételről 21.30-tól
17.30: HC Meshkov Brest – PSG Handball
17.30: MOL-Pick Szeged – RK PPD Zagreb tévé: Sport1

18.00: HC Motor Zaporozhye – Skjern Handbold
19.30: Abanca Ademar León – Montpellier HB

Női Bajnokok Ligája:
16.00: Rostov-Don – NFH-Nyköbing Falster HK tévé: Sport1
19.30: Buducnost – FTC-Rail Cargo Hungaria tévé: Sport1

K&H liga:
18.00: Sport36 Komló – Váci KSE
18.00: Balatonfüredi KSE – B. Braun Gyöngyös
18.00: CYEB Budakalász – Csurgói KK
18.00: Dabas KC VSE – Grundfos Tatabánya KC

Női K&H liga:
17.00: Hufbau-Akker Kecskemét – GVM Europe Vác
18.00: Érd – Vasas SC
18.00: Dunaújváros – Eubility Gropu Békéscsaba
18.00: Siófok KTC – DVSC-TVP

ASOBAL:
17.00: Bidasoa Irún – BM Benidorm
17.00: Liberbank Ciudad Encantada – BM Logrono La Rioja
17.00: BM Guadalajara – Bada Huesca
18.30: Frigoríficos Morrazo – Recoletas At. Valladolid
18.30: MMT Seguros Zamora – Ángel Ximénez – Avia P.G.

Vasárnap (február 25.)

Bajnokok Ligája:
17.00: SG Flensburg-Handewitt – Telekom Veszprém tévé: Sport1
17.00: HBC Nantes – RK Vardar Skopje
19.00: Orlen Wisla Plock – Rhein-Neckar Löwen tévé: Sport1

Női Bajnokok Ligája:
15.00: RK Krim Mercator – FC Midtjylland
15.00: Metz Handball – HC Vardar
17.00: SG BBM Bietigheim – Thüringer HC

Bundesliga:
12.30: MT Melsungen – TBV Lemgo tévé: DIGI Sport 2
12.30: HSG Wetzlar – TuS N-Lübbecke
15.00: Die Eulen Ludwigshafen – TVB 1898 Stuttgart