Eseménynaptár

Program (október 16. – október 22.) 

A mérkőzésekhez igyekszünk live streameket is összegyűjteni, ezek az adott párosítás melletti piros betűs linkre kattintva lesznek majd elérhetők. Érdemes többször is újra ellátogatni ide, mert a streamek folyamatosan frissülhetnek, bővülhetnek.

Hétfő (október 16.)

K&H női kézilabdaliga:
18.00: FTC-Rail Cargo Hungaria – MTK Budapest

Kedd (október 17.)

SEHA-liga:
17.30: RK Vardar Skopje – RK PPD Zagreb
19.00: Dinamo Pancevo – RK Celje PL

Szerda (október 18.)

K&H liga:
18.00: Csurgói KK – CYEB Budakalász

K&H női liga:
18.00: Váci NKSE – Budaörs Handball
18.00: DVSC-TVP – Alba Fehérvár KC

Ekstraklasa:
18.30: Orlen Wisla Plock – PGE Vive Kielce

Német Kupa, nyolcaddöntők:
18.30: TSV Hannover-Burgdorf – THW Kiel
19.00: TBV Lemgo – TVB 1898 Stuttgart
19.00: MT Melsungen – SC DHfK Leipzig
19.30: TuS Ferndorf – Rhein-Neckar Löwen
19.30: SG Flensburg-Handewitt – Füchse Berlin
19.30: HG Saarlouis – SC Magdeburg

Lidl Starligue:
20.00: US Dunkerque HB – Cesson Rennes MHB
20.00: USAM Nimes – US Ivry
20.30: Massy EH – Fenix Toulouse HB
20.30: HBC Nantes – PAUC Handball
20.30: Tremblay en France – Saran LH
20.45: Montpellier HB – Saint Raphael VHB

SEHA-liga:
17.00: RK Vojvodina – HC Meshkov Brest
18.45: RK Metalurg Skopje – RK Gorenje Velenje

Csütörtök (október 19.)

K&H női liga:
18.00: Dunaújvárosi Kohász – Siófok KC tévé: M4 Sport

Bundesliga:
19.00: Frisch Auf! Göppingen – HSG Wetzlar
19.00: Die Eulen Ludwigshafen – TuS N-Lübbecke

Lidl Starligue:
20.45: Chambéry Savoie – PSG Handball

SEHA-liga: 
19.00: RK Nexe – Tatran Presov

Péntek (október 20.)

K&H liga:
18.00: Ceglédi KKSE – B. Braun Gyöngyös

K&H női liga:
18.00: Kisvárdai KC – Vasas SC

Női Bajnokok Ligája:
19.00: Brest Brétagne Handball – FC Midtjylland

Szombat (október 21.)

K&H liga:
13.30: MOL-PICK Szeged – Telekom Veszprém tévé: M4 Sport
18.00: Balatonfüredi KSE – Váci KSE
18.00: Sport36-Komló – Eger SBS Eszterházy
18.00: Dabas KC VSE – Csurgói KK
18.00: CYEB Budakalász – Orosházi FKSE-Linamar

Női Bajnokok Ligája:
16.00: Rostov-Don – Győri Audi ETO KC tévé: Sport1
17.00: Larvik – ZRK Vardar
17.30: Metz Handball – Buducnost Podgorica

Női EHF-kupa, 2. selejtezőkör, visszavágó:
18.00: Váci NKSE – Buxtehuder SV tévé: Sport1

Bundesliga:
14.05: Füchse Berlin – THW Kiel

SEHA-liga: 
17.45: RK Celje PL – RK Vardar Skopje

ASOBAL:
17.00: Helvetia Anaitasuna – ABANCA Ademar León
17.00: Fraikin BM Granollers – Liberbank Ciudad Encantada
17.00: BM Guadalajara – BM Benidorm
18.30: FC Barcelona Lassa – Recoletas Atletico Valladolid
18.30: Fertiberia Puerto Sagunto – Bada Huesca
19.00: Bidasoa Irún – Frigorificos Morrazo Cangas
19.30: MMT Seguros Zamora – BM Logrono La Rioja
20.30: Condes de Albarei Teucro – Ángel Ximénez Puente Genil

Vasárnap (október 22.)

K&H liga:
17.00: Ferencváros – Grundfos Tatabánya KC

K&H női liga:
17.00: Hufbau-Akker Kecskeméti NKSE – EUbility Group Békéscsabai ENKSE
18.00: Budaörs Handball – Érd

Női Bajnokok Ligája:
14.00: Thüringer HC – FTC-Rail Cargo Hungaria tévé: Sport1
16.50: Nyköbing Falster Handboldklub – CSM Bucuresti
17.00: Vipers Kristiansand – SG BBM Bietigheim

Női EHF-kupa, 2. selejtezőkör, visszavágók:
11.00: CSM Roman – Dunaújvárosi Kohász
18.00: DVSC-TVP – Metraco Zaglebie Lubin tévé: DIGI Sport 2

Bundesliga:
12.30: TVB 1898 Stuttgart – TSV GWD Minden
12.30: SC DHfK Leipzig – HC Erlangen
12.30: TBV Lemgo – TV 05/07 Hüttenberg
12.30: MT Melsungen – SC Magdeburg
15.00: VfL Gummersbach – SG Flensburg-Handewitt

SEHA-liga:
17.00: RK Gorenje Velenje – RK Vojvodina