K&H liga: a MOL-PICK Szeged 12-0-s sorozattal győzte le a Dabast

Matej Gaber (a labdával) hét gólig jutott a Dabas ellen (Fotó: Faragó Imre)

Két döntetlen után ismét győzni tudott a MOL-PICK Szeged férfi kézilabdacsapata a K&H férfi kézilabdaligában.

A 13. fordulóból rendezett mérkőzésen a Dabast fogadták a szegediek. A vendégek bő húsz percig méltó ellenfelei voltak a Tisza-partiaknak a delmagyar.hu tudósítása szerint. A 22. percben még 13-13 állt az eredményjelzőn, ezt követően viszont a 39. percig nem szerzett gólt a Dabas, míg a MOL-PICK tizenkettőt, így eldőlt a két pont sorsa.

MOL-PICK Szeged – Dabas KC VSE 39-21 (20-13)