K&H Liga: Bánhidiék nyerték a Szeged és a Füred csatáját

Fotó: Faragó Imre

A MOL-PICK Szeged az elejétől fogva uralta a mérkőzést, s magabiztos győzelmet aratott a Balatonfüred gárdája felett.

A szegedi csapat jól kezdte a mérkőzést, s hamar elhúzott a vendégektől. Egyedül Kasparek tudta ebben az időszakban lőtávolságon belül tartani a Füredet (11-5). Ezt követően feljöttek a vendégek, s már két gólra is sikerült megközelítsék a vendégcsapatot. A félidőben is mindössze 3 találat volt a különbség.

A második játékrészben ismét hamar meglépett 7 góllal a hazai csapat, s egy ideig ez a 6-7 gólos különbség jellemezte a meccset. Innen a Szeged mozdult el, s növelte nyolcra előnyét a 46. percben. A végén tovább nőtt a hazai előny, így biztosan nyert a Szeged, amely győzelmét ma semmi nem veszélyeztette.

MOL-PICK Szeged – Balatonfüredi KSE 31-21 (16-13)