K&H liga: hiába lett rosszul a pályán Sunajko, 8 gólt lőtt

Sunajko Stefán (a labdával) hányt a pályán, de folytatta a játékot és ontotta a gólokat (Archív fotó: Faragó Imre)

A K&H férfi kézilabdaliga 9. fordulójában a címvédő MOL-PICK Szeged és a Telekom Veszprém is győzni tudott idegenben.

Mindkét sztárcsapatunk újonc otthonába látogatott. A szegediek az első percektől óriási iramot diktáltak, egyik legjobbjuk a nyolc gólig jutó Sunajko Stefán volt, aki a 14. percben rosszullét miatt még hányt is a pályán, de a fiatal játékos ezután és vállalta a játékot és még négyszer betalált, olvasható a delmagyar.hu percről percre tudósításában.

A Veszprém bő negyven percen át kiélezett meccset játszott Mezőkövesden, a vendégek sokáig három-négy gólnál többel nem tudtak elhúzni. A találkozó utolsó negyedórájában kinyílt a két csapat között az olló, az 53. minutumban már 19–28 állt az eredményjelzőn, végül hétgólos sikert arattak Nagy Lászlóék.

Vecsési SE – MOL-PICK Szeged 18–37 (10–23)