K&H liga: nehéz kezdés után biztosan nyert a Veszprém

Fotó: Sólya Eliza/Hétméteres

A Komló remekül kezdte a mérkőzést, ám az első félidő második felétől a Veszprém érvényesítette nagyobb tudását, s nyert végül.

A mérkőzés elején a hazai csapat akarata érvényesült. Bár a veszprémi kapuban Alilovic ziccert és büntetőt is fogott, főképp Igor Markovic góljainak köszönhetően meglépett a Komló, s bő 10 perc után már négy góllal vezetett (9-5). A Veszprém innen kezdett el visszakapaszkodni, de 20 perc után a Komló egy újabb elrontott büntető ellenére is vezetni tudott (10-9). A félidő vége azonban egyértelműen a vendégeké volt, akik négy gólos vezetéssel mehettek a szünetre.

A második félidő első fele sok hibát hozott, s így a különbség sem nőtt jelentősen a két csapat között (17-22). Innentől kezdve viszont érvényesült a Veszprém nagyobb tudása, s a vége sima vendég győzelem lett.

Sport36-Komló – Telekom Veszprém 24-32 (12-16)