K&H liga: otthon győzött a Csurgó a Budakalász ellen

Szerda este Csurgón rendeztek mérkőzést a férfi bajnokságban, ahol a Budakalász vendégeskedett.

Az elején felváltva vezettek a csapatok, de egyik sem tudott egy gólnál nagyobb előnyt kiharcolni (11. perc 5-5). A vendég Budakalász szépen sáfárkodott a lehetőségeivel, és a játékrész végére át tudta venni hosszabb időre is a vezetést. Cehte tudta tartani a hazaiakat, akik pár perccel a félidő vége előtt egyenlíteni tudtak, ugyanakkor két gyors góllal mégis a vendégek vezettek a szünetben.

Egy 4-1-es rohammal indítottak a csurgóiak a második félidő elején, amivel magukhoz ragadták a kezdeményezést. Ekkor Ferreira és Gazdag voltak a gólszerzők. Azonban visszavette a vezetést a Budakalász, mert ebben a periódusban hullámvasútként haladtak a felek, így a Csurgó ismét vezetni tudott a 46. percben (25-23). Az utolsó 10 percre érkezve Reznicek kapott piros lapot, amit kihasznált a Csurgó, és három góllal vezetett (53. perc 30-27). Ez az előny kitartott a végéig, és végül kétgólos csurgói győzelem született.

Csurgói KK-CYEB Budakalász 34-32 (14-16)