K&H liga: váratlan Tatabánya-vereség Gyöngyösön

Fotó: gykk.hu

Fordulatos és izgalmas mérkőzést hozott a Gyöngyös és a Tatabánya összecsapása. A végén a hevesi együttes örülhetett, hiszen bravúros kétgólos győzelmet arattak november 11-én.

Végig szorosan alakult a találkozó, a 15. percben még 5-4-re vezettek a hazaiak, a 22. percben pedig 8-7 állt az eredményjelzőn. A félidő vége előtt Tóth Mihálynak jó teljesítményének köszönhetően 12-10 volt a szünetben az állás.

A második játékrészben már háromgólos fórja is volt a gyöngyösieknek a 46. percben, amit az utolsó tíz percre is megőrzött a hazai gárda. Az 57. percben Vujovic góljával felzárkózott a Tatabánya, de Varsandán ötödik találatával bebiztosította a győzelmet a Gyöngyös.

HE-DO B.Braun Gyöngyös – Grundfos Tatabánya KC 24-22 (12-10)