K&H női liga: az Érd hosszú ideig kemény csatára késztette a bajnokot

0
191

Az ETO az első percektől eltekintve végig kontrollálta a találkozót, de az Érd megnehezítette Görbiczék dolgát.

A mérkőzést remekül kezdte az Érd csapata. A házigazdák már hárommal is vezettek (4-1), de innen egy 5-0-ás rohammal válaszoltak a vendégek, s ettől kezdve kontrollálták is a játékot. Bár az Érd kiegyenlített, a vendég csapat ismét magához ragadta a meccs irányítását, s szünetben négy góllal vezetett.

Az Érd nem adta fel a harcot, s bár a félidő elején még tartotta az előnyét az ETO, egy idő után fogyni kezdett. Az Érd Tóth Gabriella gólja után egy gólra zárkózott, s ekkor Foggea is jól fogott. Erről a holtpontról a vendégek mozdultak el, s ismét nőni kezdett az előnyük. A végén nem született meglepetés, a Győr végig kontrollálta a találkozót, de az Érd megmutatta, hogy idén minden csapatnak komolyan kell számoljon velük.

Érd – Győri Audi ETO KC 27-34 (13-17)