Lidl Starligue: Nagy Kornél három gólja kevés volt a PSG ellen

Nikola Karabatic és Nagy Kornél (Fotó: facebook.com/DunkerqueHandball/)

Szerda este folytatódtak a francia liga küzdelmei. A Montpellier több, mint tíz góllal nyert az Ivry ellen hazai pályán. A Nantes a második félidőben fordított a Saran otthonában. A PAUC gólszegény mérkőzésen idegenben nyert a Cesson ellen. A Toulouse magabiztosan legyőzte a Massyt, míg a Chambéry a Tremblay otthonában játszott döntetlent.

3-0-val kezdett a Dunkerque a PSG ellen, de a 25. percre átvette a vezetést a fővárosi csapat (9-10). A szünetre ez a kis párizsi előny három gólosra duzzadt. A félidei előny továbbra is megmaradt a 40. percre is. Az utolsó tíz percre is magabiztosan vezetett a PSG, és ötgólos sikert könyvelhetett el. A hazaiaknál Nagy Kornél három gólt szerzett.

US Dunkerque HB – PSG Handball 22-27 (11-14)