Lidl Starligue: a PSG az utolsó percben menekült meg az égéstől

0
14

Öt mérkőzést rendeztek a francia kézilabda-bajnokság szerdai játéknapján. A PSG az utolsó másodpercekig izgulhatott, Nagy Kornél öt gólt szerzett az Ivry ellen.

A PSG a kiesés ellen harcoló Sarant fogadta, és az első félidőben ötgólos előnyt harcolt ki (17-12). A második játékrészben a vendégek felzárkóztak, annyira hogy a végjátékra igazi ki-ki mérkőzés alakult. Öt perccel a vége előtt még a vezetést is  átvette a Saran (28-29), aztán jött Daniel Narcisse. A 37 éves klasszis előbb egalizált, majd 40 másodperccel a vége előtt a győztes gólt is megszerezte a PSG számára.

PSG Handball – USM Saran HB 30-29 (17-12)