Liga Asobal: Győzött a Barcelona a Szeged elleni meccse előtt

Szerda este a Szeged elleni BL mérkőzése előtti utolsó találkozóját vívta a Barcelona csapata, amely a Benidorm otthonában vendégszerepelt.

Hamar úgy tűnt könnyen ellép a meccs elején a Barca ellenfelétől, és vezetett is 4-8 arányban. A Benidorm azonban nem engedte el a katalánokat, és kiegyenlített (10-10). A szünetben kettővel vezetett a Barcelona. A második félidőben azért elkezdett meglógni a katalán óriás és végül magabiztos előnyt épített ki (50. perc, 17-23). Végül kerek tíz góllal nyert a Barcelona.

BM Benidorm – FC Barcelona Lassa 20-30 (10-12)