NB I: Szoros váci győzelem a Balmazújváros ellen

0
46

A magyar bajnokság vasárnap esti mérkőzésén hullámzó teljesítményt nyújtott mind a két csapat, hol a Vác, hol a Balmazújváros játszott hatékonyabban. Végül szoros hazai siker született.

A mérkőzést a hazai csapat kezdte jobban miután 5-1-re meglépett, és az előnyt tudta is tartani. 8-4. 19. perc. A vendégek nem találták a váci védelem és a kapus Drissi ellenszerét, így a hazai előny tovább növekedett. A félidő végén egy Vasic kiállítást nagyon jól használt ki a balmazújvárosi csapat. A két szélső gólokat szerzett, hátul pedig Paul tett arról, hogy ne szerezzen találatot a hazai csapat. A félidő utolsó jelenete egy Balda gól volt, amivel döntetlennel zárult az első játékrész. 10-10

A második félidő egy szép Popovic ejtéssel indult, majd a Vác Pavlovic találatával megint 4 gólos előnyt épített ki. A mérkőzés utolsó negyede 3-4 gólos hazai vezetéssel kezdődött. Ekkor a vendég alakulat ismét megindított egy felzárkózást, de legtöbbször volt válasza a dunakanyari csapatnak. Mégis szoros lett a mérkőzés vége, de a hazaiak nem engedték 2 gólnál közelebb vendégeket, majd végül 3 gólos hazai győzelem született. 21-18

Váci KSE – Kőnig Trade Balmazújváros 21-18 (10-10)