NB I: kiütéses szegedi győzelem

0
209
Forrás: Sólya Eliza/Hétméteres

A hazai csapat hamar elhúzott ellenfelétől, s rajt-cél győzelmet aratott a vendég egri gárda felett.

A Szeged egy 4-0-s rohammal kezdte a találkozót, s negyedóra után már kilencgólos előnyt épített fel. Innentől már csak a különbség volt kérdéses, így kiegyenlítettebb játék következett, de a hazai alakulat még 2 gólt hozzá tudott adni az előnyéhez az első játékrészben (19-8).

Szünet után az első negyedórában nem nőtt a különbség, bár sok gól esett, de a 45. percet követően megint egy 5-0-s szegedi roham következett, s a végére tizenhét góllal verte ellenfelét Juan Carlos Pastor együttese.

MOL-Pick Szeged – Eger SBS Eszterházy 32-15 (19:8)