Nő BL: a Bukarest is kikapott

A Győrhöz hasonlóan a sorozat másik favoritja, a CSM Bucuresti is vereséget szenvedett. Gulldenék a Nykobing otthonában kapituláltak.

Az első félidőben még vezettek a románok, ám végül 3 góllal kikaptak Dániában (25-22). A bukaresti csapat sztárja, Cristina Neagu 25%-os hatékonysággal tüzelt, s mindössze két gólt szerzett a találkozón.

A nap harmadik találkozóján (az első meccset az FTC játszotta, lásd korábbi írásunkat) a német bajnok Bietigheim nyert idegenben, a két Lundét is soraiban tudó Kristiansand ellen (24-29).

NFH-Nykobing FH – CSM Bucuresti 25-22 (13-14)