Női BL: esélye sem volt a Fradinak

Egy rossz periódus elég volt ahhoz, hogy a Vardar eldöntse a mérkőzést a maga javára. Vereséggel kezdett a Fradi.

A hetmeteres.com Facebook oldalán nyereményjáték vár!

A mérkőzés elején kiegyenlített küzdelmet láthattak a nézők. A Vardar 1-2 góllal mindig vezetett, köszönhetően a remek lövősoruknak és Cvijic hatékony játékának, de végig pariban volt a Fradi (10-10). Innentől viszont más fokozatra kapcsolt a macedón csapat, s egy 8-0-s sorozatot produkálva faképnél hagyták a Ferencvárost. Elek Gábor időkérése sem használt mindeközben. Az FTC ekkor mind elöl, mind hátul teljesen hatástalan volt, így teljesen jogosan vezetett magabiztosan a Szkopje a szünetben (20-11).

A második játékrész ferencvárosi gólokkal kezdődött, s bár kaptak is Kovacsicsék, a különbség csökkent. Időt is kért a Vardar (23-16). Már hat is volt a felek között, de ekkor megint a Szkopje percei következtek, s a félidő közepére visszaállt a kilenc gólos különbség (30-21). A végén még közelebb tudott jönni a magyar csapat, de a Vardar győzelmét semmi nem veszélyeztette már.

ZRK Vardar – FTC-Rail Cargo Hungaria 34-31 (20-11)