Női BL: kétgólos Fradi-siker a Metz ellen

Fotó: Sólya Eliza /hetmeteres.com

Kiváló hangulatú találkozón, ám csak két góllal nyert a Fradi.

Remekül kezdte a mérkőzést a Fradi, 4-1-es szériával nyitottak, Bíró Blanka védéseinek köszönhetően pedig tartották is a különbséget sokáig. Hiába kapaszkodott vissza a francia együttes, a félidő végét jól nyomták meg a hazaiak, a szünetre tisztes négygólos különbség alakult ki.
Bíró a második játékrészben is jól hárította a francia lövéseket, a türelmes játéknak köszönhetően pedig sikerült tartani a 3-4 gólos távolságot (42. perc, 19-15). A végére elfogyott a lendület, le tudták győzni a Metz csapatát, ám az egymás elleni eredmény miatt minden bizonnyal harmadik helyen végez csak a fővárosi együttes.

FTC-Rail Cargo Hungaria – Metz Handball 29-27 (13-9)