Női K&H liga: papírforma Érd-siker a Kecskemét ellen

Fotó: Érd Handball Facebook

Az Érd érvényesítette a papírformát a K&H női liga egyetlen vasárnapi mérkőzésén. Klivinyi Kingáék a második félidőben eldöntötték a két pont sorsát.

Jól kezdtek a hazaiak, hiszen már az elején négygólos előnybe kerültek. A kecskemétiek egészen a 13. percig tudta tartani ezt a különbséget, hiszen a félidő hajrájában már hat góllal vezettek a hazaiak (21. perc 15-9). A kecskemétiek nem adták fel, hiszen a pihenőre ismét felzárkóztak egy találatra.

A fordulás után már nem volt kérdés, fokozatosan húzott el ellenfelétől a hazai gárda. A hajrában már 11 gól is volt a differencia a két együttes között. Végül magabiztosan tartotta otthon a győzelemért járó pontokat az Érd.

Érd Handball – Huffbau-Akker Kecskeméti ENKSE 31-22 (17-16)