SEHA: Győzött a Radnicki

Ezen a héten a SEHA-ligában a harmadik forduló találkozóit rendezik meg. Ma este ezek közül a Radnicki-Borac mérkőzést játszották le, ahol két eddig győzni nem tudó csapat lépett a pályára.

A Borac kezdte jobban a találkozót (0-2), azonban öt perc játékot követően már a hazaiaknál volt az előny (3-2). Innentől kezdve állandósult a Radnicki vezetése, uralták a játékot, a szünetre 3 találatos szerb előnnyel mehettek a csapatok. A második játékrész elején tovább nőtt a két együttes közötti különbség (19-14), azonban a bosnyákok még vissza tudtak jönni a mérkőzésbe. Az utolsó 10 percbe lépve ismét visszaállt a két csapat között az 5 találat (52: perc: 27-22). A végeredményt még tudta kozmetikázni a bosnyák bajnok, így két góllal bizonyult jobbnak a hazai alakulat. A Radnicki győzelme azt jelenti, hogy Grbovicéknak  először sikerült megszerezni egy mérkőzés összes pontját. A Borac 0 ponttal és kedvezőbb gólkülönbséggel előzi meg az utolsó helyen álló Nexe csapatát.