SEHA: Otthon tartotta a 3 pontot a Brest

Második mérkőzését is megnyerte a fehérorosz bajnok a SEHA-ligában. A Meshkov Brest szoros első félidőt követően magabiztos győzelmet aratott a horvát Nexe ellen.

A horvátok kezdték jobban a találkozót (0-2), a vendégeknél Bozic-Pavletic remekelt. Hét játékperc után már három góllal is tudott vezetni a Nexe (2-5), azonban biztos előnyt nem sikerült kiépítenie. A Brest negyedóra alatt dolgozta le hátrányát, a 19. percben pedig át is vette a vezetést Maxim Babichev találatával (9-8). Ezután még 11-11-ig (24. perc) mindig sikerült egalizálni a Nexének. A félidő végére 4 gólosra nőtt a hazai előny. A második játékrészben a két csapat közti különbség folyamatosan változott, hol három, hol pedig hat találat volt a Brest javára. A fehéroroszok győzelme azonban egy percig sem forgott veszélyben, Bozovicék magabiztosan győztek 29-26-ra.