Sparkassen Kupa: döntetlennel kezdett a Veszprém a Zagreb ellen

0
368

Lejátszotta első felkészülési mérkőzését a Telekom Veszprém férfi kézilabdacsapata a 2017/18-as szezonban. Ljubomir Vranjes vezetőedző a Zagreb elleni 28-28-as döntetlennel debütált a Veszprém kispadján a Sparkassen Kupán, Ehingenben.

Az első félidő során a veszprémiek vezettek, a szünetig azonban ledolgozta 2-3 gólos hátrányát a Zagreb és 17-16-os magyar fórral mehettek a csapatok az öltözőbe.

A telekomveszprem.hu beszámolója szerint a horvátok a 42. percben Dobrivoje Markovic lerohanását követően vették át a vezetést (20-21). Jól ment a játék a találkozó ezen periódusában a Zagrebnek, így már 25-20-ra is vezetni tudtak.

Az utolsó tíz percre feljavult a veszprémiek védekezése, így végül Pavlovic piros lapja és Dragan Gajic hétméterese után 28-28-cal végződött Ljubomir Vranjes első edzőmérkőzése a Telekom Veszprém kispadján.

Telekom Veszprém – RK PPD Zagreb 28-28 (17-16)