U17-es női Eb: nem sikerült a döntőbe jutni

0
260
Forrás: xlsport.hu

Az eddig veretlen magyar csapat a norvégokkal csapott össze az elődöntőben, s mindvégig hátrányban játszva végül ötgólos vereséget szenvedett.

Már a mérkőzés elején villámrajtot vettek a norvégok, s hamar 3-4 gólos előnyre tettek szert. 7-12-nél már öttel vezettek az északiak, ám innentől a mi perceink következtek, s a félidő hajrájában már az egyenlítésért támadtunk. Ez végül nem jött össze, ám biztató előjelekkel várhattuk a második játékrészt.

A második félidőt aztán ismét rosszul kezdtük, s hamar megint öt volt a norvégok előnye. Innen ismét fel tudtunk kapaszkodni, Bohus Bea vezetőedző pedig több formációt is kipróbált a pályán, ám végül megint elhúztak a skandinávok, s rajt-cél győzelmet arattak a jól küzdő, de nem jó napot kifogó magyar válogatott ellen.

Magyarország – Norvégia 21-26 (13-14)