U21-es vb: sima vereséget szenvedtünk Norvégiától

0
539
Győri Mátyás (Fotó: eurohandballpoland2014.pl)

Magyarország az U21-es férfikézilabda-világbajnokság B csoportjának második fordulójában 31-22-es vereséget szenvedett Norvégia ellen.

A mérkőzés első találatát Győri Mátyás révén mi szereztük, ezt követően viszont az északiak egy 6-0-s futással szilárdították meg vezetésüket (7. perc: 1-6). Innentől kezdve uralták a meccset a norvégok, a szünetre hétgólos előnyt építettek fel az északiak.

A második játékrész sem alakult jobban a magyarok számára mint az első, így Norvégia tükörsima győzelmet aratott és továbbra is 100%-os (az első körben Dél-Koreát győzték le 31-29).

A magyar válogatott legközelebb holnap 21 órakor lép pályára, Ligetvári Patrikék ellenfele Chile lesz.

Magyarország – Norvégia 22-31 (13-20)