Újabb veszprémi vereség Szkopjéban

Az MKB-MVM Veszprém a tegnapi Vardar Szkopjétől elszenvedett vereség után a macedón főváros másik csapatával sem bírt. A Metalurg szinte végig kézben tartva a meccset győzte le a bakonyiakat.

A Veszprém a 9. percben 3-3-ra állt a szintén Bajnokok Ligája szereplő Metalurg ellen, de ezt követően átvették a kezdeményezést a hazaiak, és szinte végig vezettek a félidőben. A 21. percben már 3-al is mentek Manaskovék (11-8), de  Iváncsik Gergő egalizált a 25. minutumban (11-11). A félidőt végül a macedónok nyerték.
Fordulás után állva hagyták Nagyékat a vendéglátók, hiszen a 38. percben már 5 gólra duzzadt a Cervar-csapat előnye (18-13). A Veszprém azonban nem adta fel és egy 9-3-as sorozattal átvette a vezetést (21-22). A Metalurg viszont nem omlott össze, hanem zsinórban 3 gólt szerzett (24-22). A hátralévő percekben is megmaradt ez a különbség, így mindkét szkopjei meccsét 2 góllal bukta el a magyar bajnok.

Metalurg Szkopje – MKB-MVM Veszprém 25-23 (13-12)